Каркасні лазні

Лазні та сауни у Львові

Багато з нас любить відвідувати баню або сауну, але далеко не кожен може дозволити собі побудувати власну. Така перспектива доступна переважно жителям приватних будинків, які мають досить великий власний двір. Або ж власникам заміських земельних ділянок, тоді можливо поєднання дачного будинку та заміської лазні або сауни. Не треба багато говорити про користь відвідування сауни або лазні, але наскільки є власне її будівництво? З появою каркасної технології, цей процес став набагато доступнішим і простішим.

Будівництво сауни, площею близько 50 кв.м, займає 3-6 тижнів і це включаючи внутрішню обробку і монтаж комунікаційних мереж. Вартість розраховується індивідуально і залежить від складності архітектури, вибору оздоблювальних матеріалів. Можливий вибір з типових проектів або замовити індивідуальне проектування.

Компанія "Каркас Дім" пропонує замовникам економічний вид послуги.

Замовник звільняється від потреби щось купувати і привозити. Його функції - переглянути каталог, вибрати відповідний проект і оплатити його. Дизайн споруди і його колірне рішення, планування і комплектуючі матеріали обговорюються на стадії проектування і затверджуються покупцем.

Всі запропоновані нашою компанією готові проекти бань під ключ коштують недорого. Однак, якщо мобільні споруди не влаштовують замовника, можлива споруда на індивідуальні вимоги клієнта.

Якщо вас цікавлять довговічний банний будинок під ключ і підсобні приміщення, наша компанія запропонує вам найкращі розцінки і умови результативної професійної роботи. Кожне зведена будова відрізняється високою конструкційної міцністю, що доповнюється стійкістю до кліматичних чинників. Укладаючи договір з «Каркас Дім», ви можете бути впевнені в блискучі результати чітко організованого будівництва, що досягаються в гранично стислі терміни.

Переваги

  • відмінні екологічні та гігієнічні характеристики;
  • відмінна природна вентиляція через мікропори деревини;
  • гідні теплозберігаючі властивості;
  • особлива аура внутрішніх приміщень, що визначається «живим» деревом;
  • мінімальна усадка, що не впливає на функціональність і міцність;
  • тривалий термін служби

Надійне і довговічне

  • Завдяки фізико-хімічним властивостям ідеально просушеного бруса, підсобні будівлі, створювані нашими майстрами, не схильні до деформації і розтріскування.
  • Зовнішній вигляд кожного об'єкта привертає увагу фактурної лаконічністю класичного стилю, а інфраструктура будови - стійким експлуатаційним потенціалом.

Популярні статті

Приєднуйтесь