Дачні будинки

Каркасне будівництво дачних будинків

Про приватний будинок за містом мріють багато з нас. Адже так хочеться втекти подалі із задушливого міста, провести час в теплому і душевному колі рідних людей і друзів і отримати заряд бадьорості від відпочинку на свіжому повітрі. Допоможе реалізувати ці бажання зведення комфортного дачного будиночка. Ми пропонуємо дачні каркасні будинки - оптимальне рішення за невисоку, порівняно з іншими видами будинків, плату.

Будівництво дачі, не повинно вас лякати, воно не забере багато часу і коштів, як вам може здатися. Як все каркасне будівництво, каркасні дачні будинки під ключ часто дешевше в два, а то і три рази, ніж удома, побудовані за іншими технологіями (з цегли, газобетону та ін.).

Щодо термінів будівництва, то каркасні дачні будиночки, від фундаменту до даху монтуються від 1 до 3 тижнів (в залежності від площі і складності проекту). Не варто і забувати, що будівництво дачі за канадською технологією несе в собі всі плюси каркасного будівництва, такі як енергоефективність, можливість добудови без порушення цілісності конструкції, а форму каркасного дачного будиночка можна зробити не тільки функціональної, але і красивою!

Наша команда готова взятися за проекти будь-якої архітектурної складності і комплектації, будь то просто дерев'яний каркас без накриття, будівництво каркасних дачних будинків, тобто, починаючи від фундаментних робіт і закінчуючи внутрішніми роботами.

Який варіант будівництва власного будинку вибрати, залежить від вашого бюджету і переваг. Але якщо вас цікавить оптимальний варіант в плані ціни і швидкості зведення, каркасна технологія стане хорошим вибором.

Переваги

  • максимально короткий будівництва під ключ (всього 1-3 тижні);
  • вигідна ціна - вам не доведеться купувати «про запас» будівельні матеріали і думати, на чому заощадити. Ви отримуєте готове рішення швидко;
  • енергоефективність (в вашому домі взимку тепло, влітку можна обійтися без кондиціонера);
  • широке розмаїття архітектурних рішень.

 

Популярні статті

Приєднуйтесь