Блог

Друзі, привіт усім! 

У тебе є мрія - власний будинок? Напевно є, раз тебе, шановний читачу, онлайн стежки привели сюди, у блог майстра, який збудував не один енергоефективний каркасний будинок у США та Україні. Можливо, у тебе навіть є план будівництва, а в мріях ти вже п’єш каву на затишній терасі, споглядаючи красу весняного ранку? До речі, про терасу. Якою вона в тебе буде?

Державна програма "Власний дім"

Програма індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” забезпечує доступність житла для більшості громадян, які потребують поліпшення житлових умов у сільській місцевості.

Встановлено першочергове надання кредитів для учасників АТО та осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та громадянам України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб (переселенців).

Програма «Власний дім» сприяє у вирішенні житлових питань сільського населення,  через надання довготермінових кредитів під три відсотки річних ( а багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на такі цілі та в таких межах:

  • Нове будівництво житлових будинків з господарськими приміщеннями до 300 тис. грн.
  • Завершення раніше розпочатого будівництва та реконструкція існуючого житла до 150 тис. грн.
  • Придбання житлових будинків у сільській місцевості до 200 тис. грн.
  • Будівництво інженерних мереж до 50 тис. грн.

Чому я будую каркасний будинок?

В мене запитують багато людей «для чого я будую собі дерев’яний будинок? Якщо він рано чи пізно зігниє, рано чи пізно пропаде, краще побудуй з цегли, буде на віка на століття.»

Що стало для мене - особистою аргументацією?

Мабуть, багато хто погодиться, що утеплення будинку з бруса має здійснюватися «чистими», з точки зору екологічності, матеріалами. Інакше утеплення зовнішніх стін будинку не виглядає привабливою ідеєю.

Популярні статті

Приєднуйтесь