Про нас

Компанія КаркасДім

Привіт усім тим хто потрапив на нашу нову сторінку KarkasDim.com.ua - будівництво каркасних будинків у Львові та всій Україні.

Щиро хочу запропонувати Вашій увазі збірку усіх фото та відео матеріалів, які ми напрацювали від 2007 року у США та від 2015 року в Україні, а також цікавих новин та деталей, які стосуються каркасного будівництва і не тільки! 
 
Коротко про себе, мене звати Назарій Островський і так склалось в житті, що Бог дав мені шанс в далекому 2007 році побувати в США. Я використав свій шанс "по повній" і замість 4 місяців залишився на 4 роки. За цих 4 роки я мав можливість навчатися у дуже талановитих майстрів і пройшов шлях від помічника майстра до керівника бригади будівельного майданчику, весь час працюючи у місті New York та його околицях, спеціалізація - каркасне будівництво. Тому знаю про цю технологію не з розмов, а з практики - чим дуже тішуся...
 
Ідея, розпочати такий бізнес в Україні до мене прийшла ще в 2010 році, але на той час, на жаль(а може і на щастя), я не мав достатньо ресурсу для старту такого проекту, ну і попит на каркасне будівництво в нашого населення був ще дуже низьким. Пройшло 5 років і ситуація в країні кардинально змінилася. Каркасні будинки будуються зараз практично в кожному місті, що не може не тішити, але хвилює один факт - фаховість майстрів на примітивному рівні (хоча є і досить професійні хлопці і всі вони, як правило, також після закордонної школи чи то США, чи Канади, чи Європи, а велика кількість інших - просто майстри, які вміють робити "ВСЬО" і то "ВСЬО" як не будь) і це пояснюється тим, що ця технологія має надзвичайно багато дрібних, на перший погляд, непомітних, але дуже важливих деталей, які можна врахувати при будівництві тільки маючи практичний досвід або бути надзвичайно обдарованим теоретиком, а також вимагає неабиякого запасу професійного інструменту (від лазерного нівеліра, пневмо/електро пістолета і до банальних кутників Swanson Co.). Тому деколи люди "ганяючись" за низькою ціною отримують неякісні послуги, після чого винною в цьому стає не "безграмотний" майстер, а технологія... На жаль, це не поодинокий приклад!
 
Ми пропонуємо будівництво за каркасною технологією як канадської так і скандинавської шкіл, будівель будь-якої складності, від маленьких лазень і гаражів до великих храмів, капличок, готельно-розважальних комплексів, добудов, надбудов і т.д. 
 
Ми можемо будувати, як просто силовий каркас так і весь будинок "під ключ". Звичайно ми не робимо всіх робіт власноруч, саме тому ми співпрацюємо з багатьма вузьконаправленими професіоналами на умовах підряду(саме так будуються будинки в США), чим можемо гарантувати хорошу ціну і якість виконаних робіт (за яку несемо відповідальність). 
В нас використовуються тільки якісні пиломатеріали, OSB європейського виробництва і навіть такі дрібниці як цвяхи в пістолет їдуть до нас з Німеччини(наші поки не роблять таких речей 
Детальніше про це все можна почитати на нашій сторінці в Facebook.
 
Щиро запрошую Вас до співпраці!
 
З повагою 
директор Каркас Дім
Назарій Островський
 
Skype: nazasja
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.